ÖSYM logo

ÖSYM

%21 MEMNUNİYET DÜZEYİ * 120 Anket Üzerinden
%1 TEŞEKKÜR ORANI
956 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

DGS 'ye gireli 1 ay oldu hala sonuçlar açıklanmadı. Sürekli öğrencileri oyalıyorsunuz. Lütfen en kısa sürede gerekeni yapın biz de kurtulalım.

8 s

Ek puanlı sıralamam 8 bin olduğu halde yerleşemedim bu ne demek oluyor. Geçen sene 18 bin sıralama ile Samsun ilahiyata yerleşenler varken ben neden 8 bin sıralama ile yerleşemiyorum?

1 g

Meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum, ek puanlı sıralamam 3700, kendi bölümümü yazdım açıkta kaldım. Birileri duysun artık sesimizi!

1 g

Sorun olduğunu belirttikleri Tablo 6C Bilişim Teknolojileri bölümünden mezunum ve bölümüm üzerinden 2 yıllık ön lisans bölümlerine başvurdum…

1 g

Puan ve sıralamamın yakın olmasına rağmen tercih listesinde daha yukarıya yazdığım üniversite gelmiyor, ama tercih listemde daha aşağıya yazdığım puanı ve sıralaması daha yüksek olan gelmez dediğim üniversite geliyor. Nasıl bir yerleştirme sisteminiz var? Bir senem saye…

2 g

Barajı geçtim ve düşük puanla 2 yıllık açıköğretim tercihleri yaptım ama yerleşemedim kesin yanlışlık var okul puanıyla 184 puan niye bu kadar yanlışlık var anlamadım!

2 g

LYS puanımın yanlış hesaplandığını düşünüyorum. Okul birincisiyim ve bu hiç işe yaramadı. Hani okul birincileri avantajlıydı. Avantajı falan yok. ÖSYM kandırıyor... Konya ilahiyat 75000 ile adam alıyor, gündüze. Ben 45 000 içindeyim beni almıyorlar. Eğer okul birinciliğ…

2 g

Puanım 1.öğretime yeterken 2.öğretim tuttu ve yazdığım en düşük puanlı bölüm halbuki daha yüksekleri tutuyordu. 300 bindeyim ve iktisat bölümüne yerleştim.

2 g

Benden düşük puanlı yerleşebiliyorsa ben neden aynı bölüme yerleşemedim diye sorduğumda bunu neye göre karar veriyorsunuz dedi. Verdikleri cevaplar bile saçma sapan ilgi yok sanki zorla çalıştırılıyorlar.

2 g

Sürekli bu ek puan sorunu ne acaba 3 tane kesin çıkar dediğim bölümler çıkmadı açıkta kaldım hiçbir yer tutmadı ek tercih yapmak zorundayım bugün düzeltme yapıldığını söylüyorlar fakat düzeltmenin düzgün ve adi…

2 g

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön