Okeyplus.com logo

Okeyplus.com

%7 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%1 TEŞEKKÜR ORANI
818 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Beni neden engellediniz madem arkadaşlarımla oynayamayacağım niye arkadaş ekle var? Anlayamadım kimi zarara uğrattım söyleyin bilmek istiyorum!

17 s

Yeter artık herkes şikayetçi bu durumdan nasıl yöneticisiniz okey Plus! Ceza 3 gün, 5 gün, 1 hafta olur 2 aydır engel yiyen 2 senedir engel yiyen var! Derdiniz ne sizin? Zamanında herkes oyunu yükleyin diye her şeyi yaptınız, şimdi alacağınızı aldınız diye mi böyle oldu…

3 g

Oyun kazandığıma rağmen çip vermiyor evde her şey çekiyor Okeyplus.com çekmiyor sırf bu yüzden kaç oyun kaybettim tahmin edemezsiniz. Yeter ya gerçekten yeter çiplerimi geri istiyorum ben.

23 Mart

Bu benim ikinci bant yemişim gereksiz yere,habire ban yemem beni gerçekten rahatsız ediyor. En kısa zaman da Okey Plus' ümu düzeltseniz gerçekten çok sevinirim, gereğini yapılmasına arz ederim.

21 Mart

Hile yapmadan Okeyplus 'ımı kapattılar; çünkü 92 m ulaştığım için bant yedim. Acil hallederseniz sevinirim. Okeyplus'ı severek oynuyoruz.

20 Mart

Sebepsiz yere ban yemem, her gün oynadım oyun arkadaş ve ya arkadaşlarla, bayağı puanımda var , nedensiz banlandım ve banın açılmasına talip ediyorum.

20 Mart

Okey Plus'ta herhangi bir hile yapmamama rağmen tarafınızdan oyun kurallarına ve başkalarının haklarını zarara uğrattınız şeklinde bir uyarı gelerek profilim engellendi. Sevgilim yurt dışında yaşadığından dolay…

20 Mart

Ya başkasının yaptığı hata yüzünden engel yedim ve aylardır oyuna giremiyorum... Bir sürü insanı bu oyunu abone yaptım sayemde para kazandınız ve güzel güzel oynuyorduk... Ama engellediniz ortada bir neden yokken ve bu engel kalkmak bilmiyor adam öldürmedik ne bu arkada…

20 Mart

Hile yapmadığım halde Okeyplus.com hesabım kapatıldı ve 2 senedir açılmasını bekliyorum lütfen yalvarırım hesabımı geri açın (***@Hotmail.com).

19 Mart

Okeyplus.com'ta 3 kere art arda oyun kazandığımdan engel yedim, bu engelin kaldırılmasını arz ederim.

19 Mart

Title

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön