N11.com Ürün Tedarik Süreci!

Seyit A. |

N11 sitesinden 16/05/2013 tarihinde (süpermarketim mağazasından) Braun 2 li temizleme sıvısı aldım. Almaz olaydım. 12 gündür elime ürün geçmedi. konu ile ilgili müş. tem. 5 adet not bıraktım. Sonuç yok.İlgili mağazaya 6 adet e mail attım dönüş yok.Kısacası ilgi yok.Alaka yok.Ürün yok. Bunca yok arasında bu site de yok olur gibi. Şimdiden duyurulur.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyit A.
  02 Haziran
  23:36

  Firma yetkilisi sitedeki dönüşe istinaden cep telefonuna dönüş yaptılar ürün yarın elinizde dediler..5 gün geçti ses yok ..her gün arayıp m.tem. not bırakıyorum ama nafile ancak bu siteden yayınlanırsa dönüş yapıyorlar..seyit aşkın

 • Seyit A.
  01 Haziran
  09:59

  N11 sitesinden 16/05/2013 tarihinde (süpermarketim mağazasından) Braun 2 li temizleme sıvısı aldım. Almaz olaydım. 12 gündür elime ürün geçmedi. konu ile ilgili müş. tem. 5 adet not bıraktım. Sonuç yok. İlgili mağazaya 6 adet e mail attım dönüş yok. Kısacası ilgi yok. Alaka yok. Ürün yok. Bunca yok arasında bu site de yok olur gibi. Şimdiden duyurulur. Bu gün 31/05/2013 Ürün hala yokSevgili N 11 müş. tem. görevinizi lütfen düzgün yapın. . Telefon açıyorsunuz ürün yarın elinizde diyorsunuz 4 gün geçti ama ses yoooook. 16 gün oldu inada bindirdim ya bu ürün bana gelecek . . yada sitenizi her yere şikayet edeceğim. . ilgili firma hala sitenizde satış yapıyor ...? sizler ne yapıyorsunuz merak ediyorum. .

 • 28 Mayıs
  14:27

  Değerli Üyemiz,

  Yaşanılan bu durumu nedeni ile üzgünüz. n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirileceksiniz.

  "mağazaya soru sor" alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. Mağaza ile görüşülerek bilgi verilecektir.

  n11.com Müşteri Hizmetleri