Mapfre Genel Sigorta Konut Sigortası Hasarı Ödenmezliği!

Mustafa S. |

Mapfre Genel Sigorta acenteliğinden Mart2012 yılında başlatmış olduğum konut sigortası banyo su baskını hasarımı ödemiyorlar olayın detayları Exper hasar tespiti için geliyor benim adıma beyan dolduruyor ve evimin hasar tespit beyanında 1. 5 yıl önce hasarın oluştuğunu benim haberim olmadan yazıyor ve okutmadan bana imzalatıyor .

Hasar ve tespiti için gelen (exper ****) bey'i arıyorum haklı olduğumu beyanın düzeltileceğini söylüyor aradan 15 gün sonra gelip hasar beyanını yeniliyor ve bu kez hasarın 5 ay önce oluştuğunu yazıyor ben evde bulunmadığımdan dolayı eşime imzalatıyor ve bu hasarın ödenmeyeceğini belirtiyorlar .

Etiketler :

Ödeme Yapmama Haksız Ekspertiz Raporu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  16:12

  Sayın İlgili,

  Müşterimizin talebi sonuçlanmış olup, ilgili departmanımız tarafından müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş

 • Mustafa S.
  16 Nisan
  12:51

  Mail ile adana mapfre bölge dönüş yaptı ve experin yapmış olduğu hatayı şahsım üzerine yüklediler experin ilk yazmış olduğu beyanda 1,5 yıl olan tarihi bu kez düzenleme yaparak 2.ci bir hasar dosyasında 5 ay gösterilmesine rağmen experin hatasını exper dahil kabullendiklerini ama tarih uyuşmazlığı nedeni ile ödeme yapılmayacağını söyleyen bir mail attılar mapfre sigorta gibi bir sigorta acentesine kesinlikle araç ve konut sigortası işlerinizi yaptırmamanızı tavsiye ederim

 • Mustafa S.
  15 Nisan
  12:29

  Cevabı okuyamıyorum ?

 • 15 Nisan
  10:09

  Sayın İlgili,

  Tarafımıza ilettiğiniz konuyla ilgili araştırma yapılarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri Departmanı
  MAPFRE GENEL SİGORTA A.Ş.