Majenia Saltano Parfüm Ürün Anlatıldığı Gibi Değilmiş!

Hıdır Ş. |

Yaklaşık 10 gün önce Majenia Saltano ürünü bir parfüm sipariş ettim. Ne ürünü aldığım sitede ne de telefon görüşmelerinde iade ile ilgili 3 yada 5 gün diye sınır koyulmamıştır. Ben ürünün kokusunun kalıcı olmadığından şikayet edip iade etmek istediğimde 1 hafta geçmiş alamıyoruz denildi ve telefon suratıma kapatıldı.

Öncelikle ürünün kalitesiyle ve kalıcılığı ilgili söylenenler doğru değildir ve iade konusunda hiçbir bilgilendirme yokken şimdi 1 hafta içinde söylemeliydiniz diyorlar. Bu ürünü kullanan müşteri memnun olmadığı takdirde ürün satışı yapılmasını nasıl bekliyorlar? Ve müşteri olarak mağdur bırakıldım ve müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı hizmet dedikleri şey bu olamaz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Etkisiz / Kalitesiz Ürün Ürün - Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hıdır Ş.
  12 Temmuz
  21:28

  bir daha bu firmadan herhangi bir ürün tüketmeyeceğim, bu konudaki görüşümü herkese anlatıp uyaracağım insanlar yok yere bu ürünlere para verip mağdur olmasınlar

 • 12 Temmuz
  12:43

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim şirketimizce değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz şirketmiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi info@majeniasaltano.com mail adresimizden veya 0212 527 0 400 nolu müşteri hizmetleri numaramızdan da iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Majenia Saltano
  Türkiye Distribütörü