Ömer Oğuz Ç. Teşekkür Mesajı

LG üzerine düşeni yaptı ve değişim/iade raporu verdi. Teşekkürler emeği geçenlere.

LG Televizyonum Kendiliğinden Açılıp Kapanıyor!

Ömer Oğuz Ç. |

29. 04. 2013 tarihinde servis tarafından kapalı kutusu açılarak kurulumu yapılan LG 32LN5400 led tv, 01. 05. 2013 tarihi akşamı kendi kendine açılıp kapanmaya başladı. Sitede bu tür şikayet var mı, diye araştırınca aynı şikayetlere burada da rastladım. Bu markada kedi kendine açılıp kapanma kronik bir sorun anlaşılan. Akşamdan akşama izliyorum 15 gün önce salonum için aldığım P*** tv tüm gün faal hiç bir problem yok. 3 günlük bir tv'de problem çıkması, üstelik bir de hafta sonuna denk gelmesi canımı çok sıktı. Mecburen 03. 05. 2013 pazartesini bekleyeceğiz servis için. Umarım değişim için zorluk çıkarmazlar.

Etiketler :

Arıza - Çalışmama Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Oğuz Ç.
  06 Haziran
  16:02

  LG üzerine düşeni yaptı ve değişim/iade raporu verdi. Teşekkürler emeği geçenlere.

 • Ömer Oğuz Ç.
  06 Haziran
  12:59

  LG üzerine düşeni yaptı ve değişim/iade onayını gönderdi. Ancak ürünü satın aldığım ve iade etmek istediğim Kliksa yetkililerinden, kendilerine dün itibari ile onay raporunu gönderdiğim halde hala ses seda yok.

 • Ömer Oğuz Ç.
  05 Haziran
  15:37

  Servis cihazın arızalı olduğunu teyit etti rapor tuttu. Raporu kliksa'ya mail attım. Ancak raporda "değişimi uygundur" ibaresi gerektiğini söylediler. Sevis bu ibareyi yazamayacağını İst. LG nin buna karar vereceğini söyledi. Düşünün ortada 3 günlük arızalı olduğu raporla tespit edilmiş bir cihaz var, satıcı üstüne bile alınmıyor.Arızalı cihaz hala bende. Beyefendilerin sevis arıza raporuna rağmen işi yokuşa sürmelerine pes diyorum.Siz siz olun internetten elektronik cihaz almayın.

 • Ömer Oğuz Ç.
  03 Haziran
  12:44

  Bu gün ürünü satın aldığım Kliksa yetkilileri ile görüştüm. Servis tarafından "değiştirilmesi uygundur raporu" olursa iade edebileceğimi bildirdiler. Şimdi servisin gelmesini bekliyorum. Bu arada Tv nin alınış tarihi 29.05.2013 tür. Yukarıda yanlış yazdığımı fark ettim.

 • 03 Haziran
  11:21

  Müşterimize,Yetkili servis tarafından hizmet verilecektir.

  Teşekkür ederiz.

  LG MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 6 543