Kuveyt Türk Limit Artırımı Yapmıyor!

Dilek T. |

Kuveyt Türk kredi kartı almak durumunda kaldım . Oturduğum sitede yapılan bir çalışmadan ötürü borcumu 12 taksitle ödeyebilmek için. Ödeme yapmam gereken 2 daire var toplamda ödemem gereken tutar 4000 TL fakat bankanızdan 2000 TL olan limitimi 4000 TL' ye çıkartma talebinde bulunduğumda aldığım yanıt 3 ekstre dönemi geçirmem gerektiği.

Çalıştığım kurum ile maaş müşterinizde olmaya başladım. Fakat prensipleriniz ve müşteri memnuniyeti yaklaşımınız hiç hoş değil. Bankalar arası veri tabanı vardır. Ne kadar ödemelerine sadık olduğum bilgisine ulaşmanız zor değildir. Başka bankada 13 milyar limitli kredi kartım olduğu bilgisine de. Sizlerin amacı müşteri kazanmak değil kesinlikle.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  09:58

  Sayın Müşterimiz;

  Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Bankamızda kullanmış olduğunuz kredi kartınızın limit arttırım talebinin olumsuz sonuçlanması ile ilgili iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası