Kuveyt Türk Altın Hesabı!

Süleyman B. |

Küveyt Türk bankasının altın tuhaflığı Hatay Antakya şubesine fiziki olarak yatırdığım 50 gr altınları tam 7 ay sonra hesabımıza geçirdiler yanlışlık olduğunu idda edip,unutulduğunu söylediler.

Birde katılım hesabına falan yatırmayıp cari hesapta 7 ay bloke konmuş şekilde durdu.burdan banka yetkililerine soruyorum bunca süre personeliniz ne halt yaptı,benim 7 aylık kayıbımı nasıl telafi edeceksiniz,birde arayıp hatayı düzelttik deme zahmetinde bulunmayan bu bankayı kınıyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  16:00

  Sayın Müşterimiz;

  Talebinizle ilgili 09/05/2013 tarihinde tarafımıza iletmiş olduğunuz talebinizde, şikayetvar üzerinden iletmiş olduğunuz iletişim numaranızdan farklı günlerde ve farklı zamanlarda arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır.
  Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde; Şubeleri, Müşteri Hizmetleri, Müşteri Memnuniyeti Merkezi, İnternet ve Telefon bankacılığı ile her zaman yanınızdadır.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Süleyman B.
  13 Mayıs
  19:01

  Standart cevap,tatmin edici değil...

 • 13 Mayıs
  09:00

  Sayın Müşterimiz;

  Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

  Bankamıza yatırmış olduğunuz altın tutarları ile katılım hesabı açılmaması konusunda iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Kuveyt Türk Katılım Bankası