İş Bankası Ne Anlama Geldiğini Bilmediğim Bir Kesinti Yapıyor!

Ahmet Berkant F. |

Hesabımdan ( 3613 CH/KKH İNT. VR 102*/4061** 12/02/13 ) adı altında 5,64 TL çekilmiştir. Zamanında İş'te Üniversiteli! ücretsiz! öğrenci dostu diye pazarladıkları karttan 1 ay evvel 50 TL Kredi Kartı 50 TL Hesap işletim ücreti olmak üzere yaklaşık 100 TL çektirler.

Geri dönüşlerinde sistemlerinde öğrenci görülmediği mi, öğrenci belgemi götürdüğüm taktirde iade olacağını söylediler. 3 senede nasıl mezun olacaksam artık, dediklerini yaptım ve İş bankası kendisine yakışanı yaptı, 20 TL eksik yatırdı.

Yetmedi nedeni belli olmayan bir şekilde 5, 64 TL daha çekmişler. İş bankası batıyor mu? Her ay böyle mi yapacak bu şekilde? Açıklama yok geri dönüş yok?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  17:01

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi