GittiGidiyor.com, 3 ortaklı bir şirket olarak kuruldu ve 5 Şubat 2001'de yayın hayatına başladı. 2007 yılında GittiGidiyor'a ortak olan eBay, 2011 yılı Mayıs ayında ortak olduğu GittiGidiyor'un %93'ünü şirket değeri üzerinden satın aldı.

eBay'in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com'da, 10 milyonun üzerinde kayıtlı üye, ayda 27 milyonun üzerinden ziyaretçi, 12.5 milyonun üzerinde tekil ziyaretçi ve 5 milyondan fazlı anlık satış fırsatı mevcut.

Türkiye'de e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük eden sitede, aylık ortalama 750 bin adet satış gerçekleşiyor; 3 saniyede 1 ürün satılıyor. Bugüne dek GittiGidiyor.com'da, Sıfır Risk güvencesinde, toplam 30 milyonun üzerinde satış işlemi sorunsuz gerçekleşti.

iOS ve Android özel uygulamaları, mobil sitesi ve iPad, Android tablet uygulamaları ile GittiGidiyor'a her an her yerde ulaşmak mümkün.

Sıfır Risk® Sistemi

GittiGidiyor'un 2001 yılında keşfedip geliştirdiği Sıfır Risk® (SRS), internetten alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemidir. Sıfır Risk® sayesinde internetten dokunarak alışveriş yapar; ister yeni, ister ikinci el ürünleri 3 gün boyunca deneyip onayladıktan sonra satın alırsınız. Böylece risk almadan alışveriş yapabilirsiniz. 

Sıfır Risk® ile yaptığınız ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabında toplanır; teslim aldığınız ürüne onay verdiğinizde paranız satıcıya aktarılır. 

GittiGidiyor'da, Sıfır Risk® ile aylık ortalama 750 bin adet satış gerçekleşiyor

Sıfır Risk® Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

GittiGidiyor kullanıcıları sizi yanıtlasın!

GittiGidiyor Yanıt Merkezi, diğer kullanıcıların GittiGidiyor hakkında sordukları ve cevapladıkları konu başlıklarının yer aldığı bir iletişim alanıdır. 

GittiGidiyor Destek Hattı

GittiGidiyor ile ilgili soru, öneri ve şikayetleriniz için, 7 gün 24 saat hizmet veren Destek Hattımızı kullanabilirsiniz.

GittiGidiyor Yardım

GittiGidiyor Yardım sayfalarında, konu başlıklarından veya arama butonundan istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası