Fuga Mobilya Hatalı Ürün Getirdi!

Gülbeyaz S. |

28.06.2013 tarihinde Fuga Mobilya'dan siparişini vermiş olduğumuz yemek masası ve dolabın teslim tarihi ramazan bayramından önce verilmiş olmasına rağmen ne mobilyaların geç gelmesine dair bilgi verilmiş üstüne üstlük bizle ilgilenen Bursa mağaza müdürü C**** Bey'in telefonlarımıza dair çıkmaması daha da üzücü bir şey. Ürünlerimizin hatalı gelmesi de cabası.

Neyse ki ürünler değişti ancak gelen ürünlerinde hasarlı olması ve yine ilgisiz çalışanlar yüzünden yaşadığımız mağduriyetin bir an önce giderilmesini talep etmekteyiz. Bize en başında verilen sözlerin dışında müşteri yerine bile konmamış olmak FUGA gibi bir firmaya yakışmamakta ve yapılan büyük bir ayıp! Hukuki yollara başvuracağım!

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 16 Aralık
    12:15

    Değerli Müşterimiz,

    Fabrikamızın taşınma sürecinde geç teslimat problemleri yaşanmıştır. Bunun telafisi için firmamız elinden gelen tüm gayreti göstermiştir. Firmamız tarafından sizlere özel çözümlerde sunulmuştur. Geri dönüşünüz durumunda firmamız, birlikte karar verdiğimiz bu çözümleri derhal hayata geçirecektir. Fuga Mobilya, zorlu bir süreci geride bıraktığımızı sizlere ve tüm müşterilerimize duyurur.

    İyi günler dileriz.