Hakkımızda

Avrupa'nın önde gelen elektronik ürünler perakendecilik grubu Dixons Retail plc'nin tescilli markası Electro World, Türkiye'de Dixons Retail | Esas Holding / ODESA ortaklığı ile hizmet vermektedir. Elektronik perakende sektöründe faaliyet gösteren Electro World, fiyat, çeşit ve hizmette en doğru bütünlüğü sunmak ve müşterilerine en iyi satın alma deneyimini yaşatma iddiası ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerini, beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi şekilde yönlendiren ve alışveriş sürecinin her aşamasında destek olan yetkin satış danışmanları da bu sürecin en önemli parçalarından birini oluşturmaktadır.

Electro World, kahverengi eşyadan telekomünikasyon ürünlerine, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sunmaktadır.

Electro World 19 ilde 30 mağaza ve 60.000 m2’ye yakın satış alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Electro World'ün bağlı olduğu, Avrupa'nın önde gelen elektrikli ürünler perakendecilik grubu olan Dixons Retail plc, 40.000 çalışanı, Avrupa çapında 28 ülkeye yayılmış 1300'ün üzerinde mağaza ve online satış organizasyonu ile yılda 100 milyon kişiye hizmet veriyor.

Dixons Retail’in perakende ve e-ticaret markaları; İngiltere ve İrlanda'da PC World, Currys ve dixons.co.uk, Orta Avrupa ve Türkiye'de Electro World, İskandinavya'da Elkjøp, İtalya'da UniEuro, Yunanistan'da Kotsovolos, Fransa, İspanya, Italya ve İsveç'te PC City ve Avrupa çapında da Pixmania.com olarak sıralanıyor.

Hizmetlerimiz

İade Koşulları

İade süremiz 30 gündür. Mağazalarımızdan satın aldığınız ürünün 30 gün içinde arızalanması durumunda, (arıza mağazada tespit edilirse) servis raporu olmadan ürününüzü değiştirebilirsiniz.

En Düşük Fiyat Garantisi

Mağazalarımızdaki ürünlerin en düşük fiyatla satıldığından emin olun. "Daha ucuzunu nereden bulabilirim" diye düşünmeyin. Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz ürünü daha düşük fiyata bulursanız, aradaki fiyat farkını %120 olarak size geri ödüyoruz.

Süper Destek ve 5 Yıla Varan Garanti

Süper Destek Paketi'yle, üretici firmanın verdiği 2 yıl garanti süresini +1 veya +3 yıl daha uzatabilirsiniz. Hırsızlık ve kazara hasara uğrama gibi durumlar için de ekstra garanti hizmeti içeren bu paketle Electro World’ün ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz

Gelecek İçin Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm projemize, elektronik atıklarınızı mağazalarımızdaki özel geri dönüşüm kutularına atarak ya da evinize ürün teslimi için gelen Electro World yetkililerine vererek katkı sağlayabilirsiniz. Toplanan elektronik atıklar, çevreye zarar vermeden ayrıştırılmakta ve geri dönüşüm sürecine dahil edilmektedir.

Foto Baskı Hizmeti

Electro World, özel anlarınıza hayat veren fotoğraflarınızın basılması için size özel uygun fiyatlarıyla daima yanınızda. Fotoğraf baskılarınız için profesyonel kadro ve makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

Tech Guys Ekibi

Mağazalarımızda teknik destek sağlayan Tech Guys ekibine elektronik ürünlerle ilgili her konuda danışabilir, hizmet alabilirsiniz.

Bize Ulaşın
Şikayetvar Twitter Sayfası Şikayetvar Facebook Sayfası