D-Smart Abonelik İptali!

Avi K. |

D-Smarta 2 seneliğine abone oldum. 2 sene kutu kira bedeli ödendikten sonra kutu 35 tl sembolik bedelle şahsıma faturalandırılacağı taahhüt edildi. 2 sene sonra 240 tl kira bedeli ödedikten sonra kutu bedeli olarak 172 tl daha istediler. Konu ile ilgili olarak süresi dolan aboneliğimin iptalini 4 ay önce istedim.

Aboneliğimi iptal etmedikleri gibi 3 aylıkta abonelik bitiminden sonra fatura kesmeye devam etmişler sözleşme olmadan.

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  14:14

  Değerli Müşterimiz,

  Müşteri Hizmetlerimiz ile görüşme sağlayarak belirtmiş olduğunuz konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapıldığı tespit edilmiştir.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Avi K.
  05 Nisan
  17:58

  D-smart yetkilisi aradı. Elindeki sözleşmede ,söz verilen receiverın 2 sene kira bedeli 240 tl ödendikten sonra sizin olacağına dair bir madde varmı dedi.

  Göktürk D-Smart bayiniz bu şekilde sattı bana dedim. Yine 172 tl verirseniz kutunun sahibi olabilirsiniz dedi. Yoksa kullandığınız zaman boyunca 12 tl aylık kutu kira bedeli ödememiz gerekliymiş.

  D-Smartı satarken başka, kullanırken işlerine geldiği gibi başka yöne çevirip istedikleri gibi müşteriyi kullanıyorlar.

  660 adet şikayet olduğunu , herkesinmi yanlış bilgilendirildiğini , 660 kişininde hırsız olarak firmanızdan receiver talep ettiğinimi sordum.

  Birleşip az miktarda para ile avukat tutup, kamu ve organize dolandırıcılık davası açalım. Toplumu bu parazitlerden kurtaralım. Başkalarınında canını yakamasınlar!

  Sözleşme biteli 4 ay oldu halen fatura kesip beni borçlandırıyorlar!

 • 04 Nisan
  17:12

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz