D&R Kitap Siparişi!

Onur Ç. |

22.12.2013 teki siparişim, internet takip sayfasında tedarik sürecinde olarak görünüyordu. 25.12.2013 tarihinde öğle saatlerinde müşteri hizmetlerini aradım. Siparişi iptal etmek yada adres değişikliği yapmak istediğimi ilettim. O anda müşteri hizmetleri yetkilisi 10 dakika kadar önce siparişimin kargoya verildiğini sonraki gün elimize geçeceğini söyledi. İnternet sayfasına baktığım Siparişiniz kargoda yazısını gördüm.

Bugün ürün teslim edilmediği için tekrar internet sitesine girip kontrol ettim. Aynı şekilde ürün tedarik sürecinde yazısını gördüm. Müşteri hizmetleri ise siparişimin 2 gün önce kargoya teslim edildiğini söyledi.

Siparişimi alamadığım ve iptal edemediğim gibi bir de terslendim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  13:32

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişler depomuza geri dönen tüm müşterilerimize otomatik mail gönderilmektedir. İptal talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri

 • Onur Ç.
  03 Ocak
  10:04

  Geri dönüş yapılmadığı gibi iptal etmek istediğimi 2 kere bildirmeme rağmen yine siparişiniz depomuza geri dönmüştür bugün içinde adres bildirin yazılı mail aldım. Bugün üçüncü kez arayıp iptal ettiğimi söyledim. Yine kayıt ettiler. Sonucu merakla bekliyorum.

 • 30 Aralık
  15:05

  Sayın Müşterimiz,

  Siparişiniz 25/12/2013 tarihinde kargoya verilmiş, ancak adresiniz eksik olduğu için (sadece Keçiören- Ankara bilgisini içermektedir) kabul edilememiştir. Paketinizin sevki için açık adresinizi dr.kargo@dr.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,
  D&R Müşteri Hizmetleri