Casper Bilgisayarımın Isınma Sorunu Giderilmedi!

Selami B. |

Ankara Sincan merkezdeki teknik servise bilgisayarımı:

1-Bilgisayar sıcaklığının oyun oynarken 95 santigrat dereceyi bulması
2-Isınma probleminden dolayı sık sık kapanması

Sorunları yaşadım. Bilgisayarımı bu sorunlarla 150 TL karşılığında yaparız dediler. Tamam dedim ama bilgisayarımı aldığımda benden 200 TL para istediler. Parayı verdim yalnız bilgisayarımda aynı sorunları yine yaşıyorum. Yine ısınmadan sık sık kapanma yapıyor. Casper servislerinin yeterince ilgilenmemelerinden ve sorunumun verdiğim paraya rağmen giderilmemesinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Soğutma Sistemi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selami B.
  02 Ekim
  17:08

  ANKARA Sincan casper aldığım dizüstü bilgisayar ilk senesinde servis gördü. bilgisayarın 1saat'lik kullanımında bile ısınmadan sebebiyle servise verdim. yapılıp geri aldığımda ama bir hafta geçmeden aynı sorun yine yaşandı ve hatta harddisk de çöktü. tüm iş bilgilerim, özel fotaraflarım vb. belgelerim silindi. tekrar servise verdim, 25 gun sonra tekrar aldıgımda 15 gün geçmeden yine ısınmadan dolayı yine kapanıyor. ben bu casperın adam gibi bilgisayar satmadığınamı yoksa yetkili servisin adam gibi yapmayıp hatta surat yapmasınamı, 3 ayda 3 defa servise verip bilgisayarsız kalmayı mı, yada tüm bilgilerimin silinmesine mi yanayım. CASPER dan şikayetciyim zararımın giderilmesini istiyorum.

 • Selami B.
  16 Ağustos
  11:34

  Bilgisayarimin isinma sebebin dolayi verdigim servis isinma sebebini cozemedi ve hartdisk de bozdu. Tum bilgilerim silindi.

 • 13 Ağustos
  18:27

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri