Beta Ayakkabı Ayaklarım Yara İçinde Kaldı!

Dilek E. |

Beta Ayakkabı'dan seri sonu olmasına rağmen çok da ucuz olmayan yazlık bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı çok beğendim ancak giydiğim gün on dakika sonra yürüyemez hale geldim. Ön tarafı kapalı olan ayakkabı iki ayağımın da parmaklarını yara içinde bıraktı. Mağazaya götürüp değişim veya iade istediğimde bunun için bir ay beklemem gerektiğini, merkezlerinde durumun inceleneceğini söylediler.

Şimdi benim ayaklarımı görmeden nasıl bir inceleme olacak ve bir ay sonra değişim dese ben yazlık ayakkabı nereden bulacağım değişeceğim. Mağazadaki sorumlu kişi ise çok kaba, istersen tüketici derneğine git, sen mi konuşacaksın ben mi diye kaba tavırları vardı.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek E.
  13 Eylül
  08:57

  kurumsal firmaların müşterilerine zorluk değil kolaylık sağlamaları gerekir

 • 10 Eylül
  08:42

  Sayın Dilek E.,

  123-3322 nolu takip formu ile mağazamıza bırakmış olduğunuz ürününüz merkezimize gönderilmiştir. Şikayetiniz üzerine üretim departmanımız tarafından ürününüzün malzeme, kalıp ve üretim detayları incelenerek en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  Mağazamızın üslup ve davranışları ile ilgili iletmiş olduğunuz şikayetiniz yetkili departman ve kişilere iletilmiş olup titizlikle değerlendirilmeye alınacaktır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,
  BETA