Avea'dan Umre Tarifesi 1.268.25 TL!

Resul D. |

Umre ziyareti için Suudi Arabistan'a gitmeden önce 90 dakikalık yurt dışı paketi almıştım. Tarife konusunda detaylı bilgiye sahip değildim. Orada kullanırken farkında olmadan paketi aşmışım. Avea paketi aşmadan önce telefonuma herhangi bir mesaj göndermedi. Ayrıca, paket
aşımı yaptıktan sonra faturada anormal bir fiyat artışı olduğu halde bana herhangi bir bilgi vermediler. Umre dönüşü 1.268.25 TL fatura geldiğinde şok oldum.

Bunun üzerine Avea'nın Genel Müdürlüğü'ne gittim ve Müşteri Hizmetlerinde fatura ile ilgili tek yetkili kişi olan Beyza Hanım'la görüştüm. Mağdur olduğumu belirttim. Müşteri şikayet kaydı açılıp, bana 24 saat içinde dönüleceğini söylediler ve şu ana kadar dönmediler.

Etiketler :

Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  08:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Resul D.
  12 Mart
  18:23

  Müşteri Hizmetlerinizi de aradım. Çok yardımcı oldular sağolsunlar... Taksit yapacaklarını söylediler. Taksit yapılınca faiz uygulaması olduğunu da bilmiyordum. %2,84 oranında faiz uygulaması! Bunun neresi adalet ey Avea!!!

 • 08 Mart
  13:00

  Sayın Yetkili ,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş