Avea Yıkılan Paket!

Dilek B. |

12. 04. 2013 tarihinde hattımda yeterli bakiye olmasına rağmen paketim yenilenmedi. Ben de iptal edip tekrardan kayıt oldum fakat yanlışlık ile BİN olarak gönderdim fakat kullandığım paket yıkılan tarife 5 yüzdür.

Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamıyorum. Avealılarla her yöne bin dakika hiçbir şekilde işime yaramayacak ve kullanmayacağım. Yaptığım yanlışın düzeltilmesini 5 yüz (500 DK HER YÖNE ) olmasını rica ediyorum. Konu ile ilgili acil sonuç bekliyorum. Düzeltilmediği takdirde hattımı kapatacağım. Kullanamayacağım dakikaların hattımda kalmasını istemiyorum.

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  18:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  11:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş