Avea Söz Yazıp 5555'e Gönderdim Başıma Gelmeyen Kalmadı!

Gökhan Ş. |

Taleplerim:
1- Avea faturalıda kalma sözü olarak algıladığım ve SÖZ yazıp 5555'e gönderip ve yanlışlıkla taahhütte bulunduğum şu anki tarife taahhüdümden cayma bedeli ödemeden vazgeçmek istiyorum.

2-Müşteri hizmetlerinizin her aradığımda aradan 31 gün geçmeden tarife değişikliği yapamayız masalını artık bırakıp tarifemin abimin referansı ile kullanacağım.

Kamu Mega tarifesine geçirilmesi için gereken işlemin başlatılmasını istiyorum. Abim 10. 07. 2013'te Kamu mini tarifesinde iken 27. 07. 2013'te Kamu Mega tarifesine geçti. O yüzden bu 31 gün masalını bana anlatmayın, beni arayın abimin telefonunu veriyim bakın. Hatta abimin bir arkadaşı da aynı şekilde faydalandı. Aynı imkandan bende faydalanmak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  13:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan Ş.
  17 Ağustos
  17:04

  Hizmet sıfır, hiç memnun değilim ama mecbur ücretlendirme uygun olduğu için bu hattı kullanıyorum,çünkü ben paramı oturduğum yerden telefonlara bakarak değil çok zor şartlarda çalışarak kazanıyorum

 • 14 Ağustos
  17:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş