Avea Paket İptali!

Serkan G. |

Avea'nın 100 MB lık mobil net paketine abone oldum ve kullandım. 3 ay sonra Avea'nın mobil net paketi yenileme mesajıyla iptal ettirdim ve bilgi mesajıyla İPTAL edildiği Avea'dan bildirildi. Ben paketten kalan interneti kullandığımı düşünerek kullanmaya devam ettim. 4 gün sonra Avea'dan msj geldi"İnternet kullanımınız fatura üst sınırına ulaştı. Hızınız/başka bir kampanya/paketiniz yoksa düşürülecektir"

Online işlemlerden güncel fatura bilgimi kontrol ettiğimde her ay 40-50 lira olan faturam 140 lira olmuş. Her şey tamam da İPTAL edildiğine dair gönderdiğiniz mesaja reklam ekliyorsunuz da kullanmaya devam ederseniz ücreti şudur denilseydi müşteri haklarımı korumuş olmaz mıydı.saf yerine konulmaktan bıktım ya.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  18:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Serkan G.
  05 Haziran
  15:36

  8 yıldır memnuniyetle kullanmakta olduğum avea hattımı yaşadığım sorundan ve ilk etaptaki tavırlarından dolayı rencide olmuştum. Müşteri hizmetlerinin telefonla iletişim kurduktan sonra sorunu mu ve dileğimi telefonda dinleyip sonraki süreçte; memnuniyetim adına 4 günlük paketsiz internet bedelini iade etmeleri son derece mutlu etmiş olup, gözardı edilmeyen bir müşteri olduğumu hissetirmiş olduklarından dolayı teşekkür ederim.

 • 31 Mayıs
  09:02

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş