Avea Boku- Paymo 7979 Sms Ödemeleri!

Mahmut Y. |

Bu ay 15 Tl faturama yansıyan bir ödeme görünüyor.Bence daha fazla faturamın 38 tl olması gerekirken 65 TL geldi. Esası bu siteye kızım evet diyerek cevap vermeye devam etmiş ve yeni faturama çok fazla yansımasını bekliyorum. 100 - 130 tl gibi tahmin ediyorum Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde yapacakları bir şey olmadığını söylediler. Yıllardır kullandığım bir hat Almadığım bir hizmet karşılığı bu ücreti ödememe engel olunmasını rica ediyorum

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  18:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mahmut Y.
  06 Nisan
  11:10

  Müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarla yaptığım görüşmeden sonra probleme çözüm üretemeyeceklerini anladım...
  Bu nedenle tekrar mesaj çekmek durumunda kaldım...
  Ben avea faturama böyle bir ödemenin yansıtılmasını anlaya mıyorum.
  Küçük kızımın rastgele gelen bu mesajlara evet diyerek cevap vermesinden kaynaklanan hatadan dolayı almadığımız bir hizmet için bu parayı ödemek durumunda kalacağım.
  Aveadan isteğim bundan söyle böyle mesajlar gönderilmesinin engellenmesi.
  Faturama bu ödemenin yansıtılmaması. Bu firma bana bir hizmet vermişse ispatlasın ben de ödeme yapayım.... Çocuğumun sadece evet diyerek bu faturayı ödemem lütfen engel olunuz...

 • 06 Nisan
  09:44

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş