Alagöz Termal logo

Alagöz Termal

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
21 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Tam 4 yıldır bekliyoruz hiçbir gelişme yok. Adamlar telefonu açmıyor sonunda oraya gideceğim bakalım ne olacak dava. Ankara'da böyle organizasyon yaparlarsa oraya katılacağım.

05 Mart 2015

Bu firmadan hiç kimseye ulaşılamıyor. Hala ortalıkta üçüncü firmalara teslim edilen senetler dolaşıyor.

26 Şubat 2015

2011 yılında tümünü peşin ödediğim devre mülk inşat alanına maalesef çivi bile çakılmamış. İstanbul da olduğum için ve aracı arkadaşa güvendiğim için takip etmedim, maalesef yanıltıldığımızı anlıyorum, bu durumda ne yapabiliriz bilmiyorum.

12 Ocak 2015

Alagöz Termal'in mağdurlarından birisi de benim. Şubat ayında tüm taksitlerimi ödeyip bitirdim. Ancak hiçbir gelişme yok. Yasal olarak yapabileceğimiz bir şeyler var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.

15 Aralık 2014

Alagöz Termal'den bir arkadaşım vesilesi ile hisse aldık almaz olsaydık, 2 sene içinde teslim edeceklerdi 3 sene oldu ortada kimse kalmadı.

12 Aralık 2014

Alagöz Termal'den 2+1/ 2. Hisse aldım, paramı peşin verdim, otel yapılmadı, tapuda alamadım. telefonlara cevap vermiyorlar. M** A** Bizleri yanılttı 20 yıllık birikimimi elimden aldı paramın iadesini istiyorum, elimde sözleşme senedi var hiç bir şey yapamıyorum.

22 Ekim 2014

Alagöz Termal'den devremülk aldım 2 sene önce parayı yatırdım tapumu aldım, fakat henüz kullanmaya yada kira almaya başlayamadım. Sözde 2013 un yılbaşında teslimat edilecekti ama ne arayan nede aradığımız numaraya cevap muhatap bulamıyoruz maalesef.

13 Eylül 2014

Her şikayetçi gibi ben de gazlı gölden 2+1 devre mülk aldım. Parasını ödedim. Şirket sahibi M***** beyin telefonunu bana verdiler telefonda epey konuştuk. Kendisine oyun yapmışlar falan bildiğiniz hikaye. Bana 2014 temmuzun da teslim edeceğini vadetti. Telefon ediyorum …

08 Temmuz 2014

1 haftadır Alagöz Termal'i aramamıza rağmen hiçbir sorumlu kişi ile görüşülme yapılamadı. Telefonlara cevap verilmiyor ve numaraların hepsi iptal edilmiş durumda. Ortada ne ödenen paralar, ne de alınmış devremülkler var.

05 Haziran 2014

Alagöz Termal Haziran'da vereceğiz filan diyorlardı, lakin şu an ulaşılabilecek bütün telefonları kapatmışlar. Siteleri deseniz internette de yok. M**A** ün telefonu geçici olarak kapatılmış. Bende dava açmayı düşünüyorum ama karşımızda muhatap yok nasıl yapacağız?

23 Mayıs 2014

Title

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön